داستانی که میخوام براتون تعریف کنم درمورد خودمه خونه ای ما تو یه روستایی خیلی قشنگه خونه ای ما کنار راه اهنه که هنوز ساخته نشده خونه پسر داییم کمی از خونه ای مادور تره منو پسر داییم همیشه باهم بودیم من وقتی هشت سالم بود همیشه از تاریکی میترسیدم هنوز هم میترسم طرفایی نه سالم بود که یه شب خواب عجیبی دیدم مثل خواب در بیداری بود ساعت چهارو نیم بامداد بود من همیشه وقت اذان بلند میشدم تا مامانمو بیدار کنم وقتی بلند شدم صدای اذان به گوشم نمیخورد به جایی صدای اذان انگار کسی ظبت صوت روشن کرده بود و درحال پخش موسیقی بود سمت پنجره ای اتاقم ام رفتم و بیرون رو نگاه کردم یه نفر بالای راه اهن نشسته بود چندتا سوره خوندم و با دو سمت اتاق مامانم رفت ام وقتی بیدار اش کردم صدای موسیقی قطع شد فرداش با پسر داییم کنار رودخونه رفتیم تا غروب باهم بازی کردیم موقع برگشتن مثل همیشه خواست اذیت ام کرد و قبل من دوید سمت خونه اشون با ترس سمت خونه رفتم کل راه رو احساس کردم کسی باهامه نصف شب بود و من هنوز نخوابیده بودم توی اتاق ام همش احساس میکردم کسی بالا سرمه صدای نفس کشیدنشو میشنیدم سرمو داخل پتو کردم دست از سرم برنمیداشت همش روی شونه ام میزد از سر ترس نمیتونستم نفس بکشم بی حرکت موندم تا ببینم این درسته که کسی بالا سرم بعد اون شب هر شب خواب های وحشتناک میدیدم اعضایی خانوادم میمردن کسایی که برام عزیز بودن فرداش همه چیو به مامانم گفتم اون حرفی نزد و گفت که پس فردا میریم پیش دعا نویس بعد از ظهر برای اینکه حال و هوام عوض بشه رفتم تو کوچه قدم بزنم ناگهان چیزی نظرمو جلب کرد دوتا ناخون بلند که بهم چسبیده بودن با وحشت مامانمو صدا کردم ولی وقتی برگشتم تا بهش نشون بدم دیگه اونجا نبود مامانم فکر کرد توهم زدم اون روز رفتم داخل اتاقم تا شب بیرون نیومدم تازه پلک هام برا خواب گرم شده بود که کسی به پنجره اتاقم ظربه زد با خودم گفتم یاخدا یعنی این کیه پرده رو کمی کشیدم با دیدن یه زن قد بلند که موهای سیاه بلندی داشت و صورت اش اصلا معلوم نبود با جیغ و داد سمت اتاق مامانم رفتم و شروع کردم به گریه بعد اون شب خونمون رو فروختیم و رفتیم یه جا دیگه بابام معتقد بود کسی میخواسته منو دیونه کنه هرچی که بود چند ساله که دیگه سراغم نیومده

@horror_tarssnak

داستان ارسالی.جدیدد

داستان ترسناکــــجدید

داستان جدید

شب ,خونه ,کسی ,ام ,سمت ,یه ,پسر داییم ,خونه ای ,اون شب ,بعد اون ,که کسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی شهر فوتبال جراحی بینی ، جراحی سینه، جراحی زیبایی ، جراحی شکم ، جراحی زنان، جراحی پلک، جراحی صورت، جراحی فک، جراحی گوش مهندسی برق قدرت *26ماه انتظار با علائم ظهور* shamimyasp مدرسه اسلامی آموزش زبان و فرهنگ کره sabzevar سلوک اینجا همه چی هست